LV   |   RU   |   EN

Par mums

Par "Electa" klīniku

Patreiz ir izveidojusies saliedēta un augsti profesionāla komanda, kura mīl savu darbu, nemitīgi paaugstina savu kvalifikāciju dažādos kursos, starptautiskos semināros un konferencēs, kā arī praktiskos kursos. Tas ļauj izmantot inovatīvas tehnoloģijas ikdienas praksē un to novērtē arī mūsu klienti ne tikai no Latvijas, arī no ārzemēm. Mēs klientu uzticību augstu novērtējam, tā stimulē mūsu speciālistus strādāt efektīvi, radoši, atbildīgi un iejūtīgi!


Mēs nodrošinam augstu servisa līmeni, balstītu uz pieredzi. Strādājam ar visjaunākajiem un drošākajiem materiāliem, kā arī nodrošinam stingru sterilizācijas kontroli. Piedāvājam dažādus kompleksos ārstēšanas plānus, kas ļauj izvēlēties klientam atbilstošo un finansiāli pieņemamo variantu. Mēs orientējamies uz pacientu izglītošanu profilakses jomā. Lietojam mazāk invazīvas metodes ar mērķi saglabāt maksimāli paša zoba audus.


Veicam pilnu mutes dobuma aprūpi:


✔ mutes dobuma higiēnu mutes veselībai,

✔ zobu balināšanu – pārliecinātam un žilbinošam smaidam,

✔ zobu labošanu – Jūsu zobu ilgmūžībai,

✔ zobu sakņu kanālu ārstēšanu – infekciju likvidēšanai,

✔ implantāciju – ērtai zobu aizvietošanai,

✔ zobu protezēšanu – estētikai un funkcionalitātei, lietojot bezmetāla restaurācijas.


Mūsu kvalificētais, laipnais un pieredzējušais personāls nodrošinās Jums patīkamu un siltu atmosfēru! Mūsu speciālisti rūpēsies par Jūsu veselīgu un estētisku smaidu, un radīs pozitīvu pieredzi zobārstniecībā!

Sazinieties ar mums