LV   |   RU   |   EN

Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

Pēc rūpīgas mutes dobuma izmeklēšanas zobārsts sastāda ārstēšanas plānu, kuru saskaņo ar pacientu. Ja nav akūtas sāpes, tad labāk sākt ar zobu higiēnu.

Mēs piedāvājam visa veida zobu plombēšanu: 


✔ ar gaismā cietējošiem materiāliem (baltām plombām) 
✔ ar amalgamu (sudraba plombām) 
✔ ar keramikas onlejām vai inlejām

Mēs strādājam ar mūsdienīgiem materiāliem, kuriem piemīt augstas estētiskās īpašības, augsta nodilumizturība un mazs saraušanās koeficients. Tas nozīmē, ka plomba kalpos ilgus gadus, nenodils un nemainīs savu krāsu.
Ja defekts zobā nav liels, tad var plombēt zobu uzreiz vienā seansā.
Ja zoba defekts ir liels, t.i. zoba sieniņas ir plānas vai lielākā zoba daļa ir bojāta vai nolauzta, tad labāk trūkstošo zoba daļu atjaunot ar tā saucamo mikroprotezēšanu.

Šajā gadījumā zobu atjauno ar keramisko plombu-inleju vai onleju.
Tam nepieciešami divi seansi jeb divas vizītes pie zobārsta.
Ja zobs ir pārkrāsojies vai ir lielas neestētiskas plombes priekšzobu rajonā, kā arī ir zobu spraugas, tad var līdzēt ar tā saucamo estētisku zoba pārklāšanu. Zobs tiek saplombēts un pārklāts ar balto plombu tā, ka nevar atšķirt no dabīga zoba. Veicam zobu sakņu kanālu ārstēšanu (endodontiju).

Veiksmīgi ārstējam arī šķietami bezcerīgus zobus. Ir labi rezultāti, ārstējot hroniskus iekaisumus sakņu galos. Mūsu ārstu profesionalitāte, draudzīgā attieksme  un iejūtība palīdz sasniegt izcilus rezultātus un padara zobu ārstēšanu par patīkamu procedūru. Pat bailīgākie pacienti ar laiku saprot, ka zobārstniecība var būt patīkama!

Pieteikties vizītei