LV   |   RU   |   EN

Zobu balināšana

Zobu balināšana

Mēs piedāvājam divu veidu zobu balināšanu:

✔ zobu balināšanu mājas apstākļos.


Veicot zobu balināšanu mājās, Jums būs nepieciešams balināšanas komplekts, kas sastāv no balināšanas līdzekļiem, individuālajām kapēm un līdzekļa, ko uzklāj pēc balināšanas. Tas noņem zobu jūtīgumu, kas var parādīties, jo balināšanas laikā zobi zaudē ūdeni. Balinot zobus mājās, Jūs ievietojiet balināšanas kapes ar balinošo līdzekli mutē uz nakti vai balināt zobus dienā 1,5 stundu.  Zobi izbalē pakāpeniski, un zobu jūtīgums ir niecīgs.

Šī balināšanas veida priekšrocība ir tāda, ka Jūs pats variet balināt zobus, cik gaišus vēlieties, un nepieciešamības gadījumā procedūru atkārtot. Vajadzības gadījumā var nopirkt papildus balināšanas līdzekli, un tas noderēs  ilgākam laikam. Zobus var balināt arī zobārsta krēslā. Šajā gadījumā tiek izmantots stiprāks balināšanas līdzeklis, kas izbalina zobu maksimāli vienā seansā, taču zobi var būt daudz jūtīgāki, salīdzinot ar mājas balināšanu.

Pēc seansa 48 stundas būtu jāievēro „baltā diēta”, tas ir, nedrīkst ēst krāsainu ēdienu, jo balināšanas procesā zobs zaudē šķidrumu un pēc balināšanas cenšas atgūt zaudēto šķidrumu atpakaļ. Ja šis šķidrums būs krāsains, tad zobi iekrāsosies. Šīs metodes priekšrocība ir tūlītējs rezultāts, var balināt konkrētu zobu skaitu (bieži nepieciešama viena nedzīva zoba balināšana), un zobārsts kontrolē procesu (balināšanas līdzeklis nenotek uz smaganām un netraumē mīkstos audus, kā arī var izolēt jūtīgus zoba kakliņus).

Pieteikties vizītei