LV   |   RU   |   EN

Par mums

Par "Electa" klīniku

Esam profesionāļu komanda, kas ar prieku un aizrautību dara savu
darbu, nemitīgi attīstās, pilnveido savas prasmes dažādos kursos un piedalās starptautiskās konferencēs, lai ieviestu jaunas tehnoloģijas ikdienas praksē un piedāvātu saviem klientiem plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu.


Piemēram:


✔ profesionālā mutes dobuma higiēna ietver zobakmens noņemšanu, zobu virsmu pulēšanu un individuālu apmācību mutes kopšanā, kā arī uztura ietekmi uz mutes veselību.


✔ zobu ārstēšana sākas ar ārstēšanas plāna sastādīšanu, kam ir plašāks redzējums mutes stāvoklim kopumā, nevis tikai atsevišķam zobam.


✔ zobu protezēšana mūsdienās paredz maksimālu zobu audu saglabāšanu un līdz ar to saudzīgu zobu preparēšanu, kas nozīmē dabūt maksimāli žilbinošāku smaidu ar minimālu paša zoba audu zudumu.


✔ zobu ķirurģija ar implantāciju, kas fokusējas nevis uz zoba ekstrakciju  vai implanta ievietošanu, bet vīziju par estētisku, funkcionālu un ilgtspējīgu restaurāciju,kas neatšķiras no dabīgā zoba.


✔ zobu balināšana paredz vissaudzējošāko un piemērotāko metodi katram pacientam, gan nedzīvam zobam piešķirot sākotnējo izskatu, gan dzīvajam zobam atgūstot dabīgo baltumu.


✔ zobu regulēšana bieži nepieciešama arī pieaugušiem. Ortodontija ir nepieciešama lai izregulētu zobu rindu, bieži pat pirms protezēšanas, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.


✔ nakts cietās kapes nepieciešamas arvien lielākam cilvēku skaitam, jo mūsdienu straujais dzīves temps ir par iemeslu stresam, kas var ietekmēt zobu audus. Bruksisms ir par iemeslu straujam zobu nodilumam, kas gadu gaitā pārvēršas par nopietnu problēmu. 

Pakalpojumi

Svarīga informācija

SIA „Electa”, ārstniecības iestādes kods 0100-00404, atrodas
jaunā adresē Kr.Valdemāra ielā 106-182, Rīgā, LV-1013, daudzstāvu nama pirmajā stāvā. Klīnika nodrošina vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem un zobārstniecības pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām sekojošā kārtībā:


✔ personas ar funkcionāliem traucējumiem var patstāvīgi iekļūt  telpās, izmantojot ārējo un iekšējo pandusu

✔ ir piemērota tualetes telpa

✔ ir nodrošināta vizuāla informācija un skaņas signāli personām ar dzirdes vai redzes traucējumiem

✔ ja nepieciešams, klīnikas personāls var tikt iesaistīts ērtākai pārvietošanās iespējai

✔ pieteikties vizītei var pa tālruni 67385501, mob.t. 29191576 (LMT),
mob.t. 27080068 (Tele2) vai elektroniski - sūtot pieprasījumu uz info@electa.lv

✔ pierakstoties uz vizīti, lūdzam informēt mūs par savu īpašo stāvokli.

Mūsu kolektīvs

Vasaras brauciens pa upi ar laivām